CREATEPROTO

Tel: +86 (755) 2813-7273

Telefoni: +86 180-2532-9092

Email:  informacion@createproto.com

Po kërkoni një kuotë?Kuotoni dhe porosisni menjëherë pjesët e prototipit me mjetin tonë të ofrimit të menjëhershëm ose merrni një ofertë klasike në më pak se 24 orë për të gjitha shërbimet tona të prodhimit dhe inxhinierisë.

VENDNDODHJA

Ne kemi zyra në Hongkong dhe Shenzhen të Kinës.Ekipet tona të shitjeve dhe të shërbimit ndaj klientit janë në dispozicion nga ora 9 e mëngjesit deri në 6:30 pasdite UTC+08:00, nga e hëna deri të premten, për të ndihmuar me porositë dhe për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje në lidhje me shërbimet tona.Ju gjithashtu mund të na kontaktoni online në çdo kohë.

 

Zyra SHTO.: NJËSIA 2, 22/F., RICHMOND COMM.BLDG., RRUGA ARGYLE 109, MONGKOK KL.999077

SHTO Fabrika.: JO.13-15, RRUGA DAYANG 2, FSHATI YUFU, QARKU I RI GUANGMING, SHENZHEN